Мер Вишгорода пообіцяв завадити незаконному виселенню багатодітної родини

Активісти "Стоп корупції" звернулись до міського голови Вишгорода через спробу виселення з квартири матері з трьома дітьми. У ході спілкування міський керманич пообіцяв представникам проекту розібратись у ситуації, сприяти позитивному вирішенню проблеми та вже зробив подання у касацію.

Про це повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Виконавча служба була готова виставити трьох неповнолітніх дітей на вулицю і позбавити даху над головою. Верх цинізму виконавців полягав у тому, що керівник відправив виганяти дітей з житла вагітну підлеглу. Ми вбачаємо порушення в роботі служби й підозрюємо, що у рішенні апеляційного суду, який дав дозвіл на такі дії, наявна корупційна складова", – повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Зазначимо, що до активістів "Стоп корупції" звернулась Юлія Івахно, яка разом із батьком після продажу квартири у Києві у 2003 році придбала житло у Вишгороді. Квартиру родина купила у громадянки РФ Тетяни Долгий-Трач.

"На момент підписання договору квартиру перевірили та пройшли усі інстанції. Але в квітні 2004 року жінці прийшла повістка, що квартира арештована, а договір купівлі-продажу – недійсний. Документ анулювали нібито через те, що на момент угоди суддя Вишгородського суду Купрієнко незаконно зняла арешт. З родиною почала судитись Олена Балюк та її сім'я", – переповідають історію жінки активісти проекту.

Коментарі