Мер Вишгорода Олексій Момот вийшов із СІЗО

Міський голова Вишгорода Олексій Момот вийшов із слідчого ізолятора.

За міського голову Вишгорода внесли заставу у розмірі 5 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Київ.

"Сподіваюся, що слідство буде проводитися правильно. І справу буде передано до компетентного слідчого органу", - сказав він.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва обрав міському голові Вишгорода Олексію Момоту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн грн.

За мера міста Вишгорода Київської області Олексія Момота внесено заставу в розмірі 5 млн грн.

Працівниками прокуратури Київської області спільно з працівниками Головного управління СБУ в місті Києві та Київській області затриманий мер Вишгорода Олексій Момот, який разом із чотирма спільниками вимагав від представника будівельної фірми неправомірну вигоду в сумі 300 тис. дол., а також приміщення площею 4 тис. кв. м в новобудові.

Сам Момот вважає справу проти нього політичним замовленням і стверджує, що його не затримали під час отримання хабара, а на прийомі громадян у міськраді Вишгорода. Також мер заявив, що опубліковані правоохоронцями фото грошових купюр, нібито отриманих ним в якості хабара, були зроблені не в його робочому кабінеті, а в Києві.

У випадку, якщо слідство доведе вину Момота, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років.

Коментарі