Мер-мільйонер Немирова оформив субсидію на 28 тисяч гривень

Міський голова Немирова Віктор Качур знову привернув увагу громадськості. На це раз не через мільйони на рахунках, а у зв'язку з оформленням багатотисячної субсидії та іншої допомоги від держави.

Новину передає "Преса України".

Українські журналісти проаналізували електронну декларацію мера Немирова, що на Вінниччині. Йдеться про Віктора Качура. Так, у минулому році він заробив 124 тис. 832 грн. На своїх банківських рахунках він тримає десятки тисяч доларів, євро, а також сотні тисяч гривень.

При мільйонних статках мер все ж вирішив попросити допомоги у держави. Весною 2016 року він  розпорядився нарахувати йому матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби. Сягнула ця "потреба" 8682 грн. А у жовтні він доотримав ще 8756 грн держдопомоги на оздоровлення.

Крім того, у 2015-2016-му меру пощастило і йому нарахували понад 2,5 тис. грн субсидії на місяць. Вже у 2016-2017-му опалювальному сезоні субсидія мера склала понад 2 тисячі гривень на місяць.

Всього за два роки держава компенсувала Віктору Качуру більш як 28 тис. грн. Йдеться про субсидії. За попередніми даними, у жовтні цього року Апеляційний суд Вінницької області притягнув мера до адміністративної відповідальності. Відбулося це після розгляду справи про законність отримання мером матеріальної допомоги. Так, міський мер-мільйонер мав заплатити штраф у розмірі 6800 грн. Проте вирішив цього не робити, тому подав апеляційну скаргу. 7 грудня Апеляційний суд Вінницької області скасував постанову суду першої інстанції, а справу закрив.

Варто зазначити, що раніше Віктора Качура ловили на гарячому під час отримання хабарів. У 2010 він навіть був оголошений у розшук. Тоді його підозрювали у корупції та намаганні отримати хабар у розмірі 85 млн грн за сприяння вирішення земельного питання.

Коментарі