Мер Кличко відреагував на акцію “СтопКору” проти небезпечного заводу “Фанплит” у Києві

Міський голова Віталій Кличко обіцяє жорстку реакцію на діяльність заводу з виготовлення плит та фанери «Фанплит» у Дніпровському району, якщо керівництво підприємства ігноруватиме вимоги громади та екологічні норми. Про це Віталій Кличко повідомив учасникам акції проти загрозливої діяльності заводу. Захід підтримала команда ГО «Стоп корупції». Кличко зустрівся з активістами у колонній залі міської ради. 

«Якщо підприємство буде ігнорувати інтереси громади – міський голова обіцяє жорстко реагувати», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, команда «Стоп корупції» спільно з жителями Дніпровського району Києва влаштувала символічне поховання киян-жертв роботи небезпечних підприємств у столиці. У такий спосіб організатори заходу показали місцевій владі, чим може скінчитись ігнорування проблеми викидів небезпечних відходів від роботи фабрик і заводів у межах Києва.

«Так жителі ЖК «Комфорт Таун» на Лівому березі Києва потерпають від роботи заводу «Фанплит». Людей щодня отруюють смертельними дозами формальдегіду. Мешканці житлового кварталу скаржаться на погане самопочуття та проблеми зі здоров'ям. Ми вже розгорнули безстрокову акцію під підприємством, громадські активісти приковували себе до паркану заводу, а сьогодні ми прийшли під стіни КМДА», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Коментарі