Мер Чорноморська два роки не пускає в міськраду журналістів

15.08.2018 12:13

Журналістам «СтопКору» два роки поспіль не дають пройти до міської ради Чорноморська Одеської області. Охорона державної установи перешкоджає виконанню професійних журналістських обов’язків та своїми діями порушує 171 статтю ККУ. Журналісти викликали на місце подій поліцію.

«Ми у рамках розслідування діяльності міського голови міста Хмельнюка намагались пройти у будівлю мерії, щоб поспілкуватись із мером. Хмельнюк уникає зустрічей з журналістами під різними приводами. Його підлеглі під час наших візитів до міської ради говорять, що очільника немає на робочому місці, що він на нарадах в Одесі. Сьогодні охорона державної установи заважала нам пройти до будівлі, охоронці хапали журналістів за руки. Цей випадок непоодинокий, минулого року, коли ми приїздили у місто у рамках редакційного завдання, нас так само не пропускали», – передають з місця подій журналісти «СтопКору».

Зауважимо, «СтопКор» розслідує імовірні факти корупції у діяльності міського голови Чорноморська. За даними журналістів, мер та його родина ведуть розкішний спосіб життя, при цьому забувають вносити свої статки у декларації. Хмельнюком уже зацікавились у НАЗК, там перевіряють декларацію «вічного» мера міста.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X