Мер Березані зацікавлений у незаконній роботі ринку?

Команда проекту «Стоп корупції» спільно з комісією з Київської обласної адміністрації відвідали місто Березань.

Активісти та чиновники перевірили численні скарги від місцевих жителів.

Так, за словами людей, підприємці на «Привокзальному» ринку не можуть укласти договір оренди з владою міста й зайнятися розробкою технічної документації через перепони з боку міського голови Анатолія Дунаєнка.

Місцеві жителі припускають, що керманич Березані не зацікавлений в офіційній роботі ринку, оскільки має тісні відносини з березанськими «князьками». Подейкують, що прибутки від торгівлі йдуть не до місцевого бюджету, а до кишені посадовців, тому мер і не поспішає легалізувати роботу ринку. Правозахисники «Стоп корупції» домоглися зустрічі з мером Березані.

Очільник міста в особистій розмові переконував, що жодних перепон не чинить. Більше того – рішення про узаконення діяльності ринку залежить від рішення міських депутатів. Після відвідин Березані до юридичної приймальні проекту приїхав директор Володимирського ринку Володимир Проценко.

Чоловік провів опалення та водовідведення на базарі і привіз із собою документальні підтвердження. Нині він хоче оформити технічну документацію, однак мер цей процес блокує.

Поки в юридичній приймальні проекту вивчають, у чому складність «ринкових відносин» у Березані, журналісти «Стоп корупції» вже готують телерозслідування. Зовсім скоро цю історію побачить уся область.

Коментарі