Менше, ніж за 50 тисяч доларів я б не працював – фіндиректор Укрзалізниці

Директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев на прес-конференції «Корупція і залізниця» заявив: «Я б на такій посаді меньш ніж за 50 тис. доларів не працював». Посадовець мав на увазі посаду заступника начальника Укрзалізниці.

Нагадаємо, 2 серпня у Києві відбулась прес-конференція «Корупція і залізниця», у якій прийняли участь представники громадських організацій. Від УЗ участь взяв директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Представники ГО «Залізниця без корупції» наголосили на недостатній роботі Укрзалізниці у напрямку імпортозаміщення російських залізничних товарів, обсяг закупівлі яких у 2017 році становив 2,2 млрд грн. Окрім того, було зазначено, що корупція залишається головною проблемою для реформування компанії та її оновлення - за вказаний період було повідомлено про підозру щонайменше 17 службовим особам, зокрема шістьом особам керівного складу департаментів ПАТ «Укрзалізниця», чотирьом керівникам афілійованих підприємств, сімом службовцям залізниці та її філій.

Директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев озвучив позицію відомства, яка полягає у тому, що питання імпортозаміщення товарів російського походження має вирішуватися на загальнодержавному рівні, зокрема шляхом законодавчих змін.
Він також заявив, що не працював би на посаді заступника Гендиректора УЗ менше, ніж за 50 тисяч доларів – передають представники «СтопКору», які взяли участь у прес-конференції.

Коментарі