«Мені здається, що це чесно» – Зеленський розповів хто ще з «Кварталу 95» збирається в політику

21.01.2019 13:49

Про те, що ще один актор “Кварталу” роздумує над тим, щоб піти в політики, кандидат в президенти Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

"Одна людина хоче. Це буде сюрприз. Але вона хоче. Вона", – сказав Зеленський. Він відмовився говорити, про кого саме мова, оскільки "людина має вирішити сама".

"Це її рішення. Я не можу про це сказати. Мені здається, що це чесно", – сказав шоумен. Він додав, що хотів би, щоб його в політиці підтримала його команда, зокрема, юристи "Кварталу".

"Я хотів би, щоб хлопці мене підтримали. У мене сильна юридична команда, з якими я вчився на юрфаці. Ми разом вчились на паралельних курсах – вони були трохи старші за мене. На економічних факультетах. Вони по 10 років працюють у нашій компанії. 10 років студії "Квартал 95"", – сказав Зеленський.

Такою людиною він назвав Івана Баканова, який нині керує рухом "Слуга народа". "Це моя команда, він головний юрист студії "Квартал 95". Ми з ним виросли в одному під'їзді. Це моя команда", – підсумував Зеленський.

Читайте також: "У Києві презентують нову громадську ініціативу за чесні вибори “Стоп політичній корупції”.

Коментарі