Мати побила новонародженого хлопчика, а потім поклала в коробку і підкинула в лікарню – подробиці

Новонароджене немовля живе. Його не вбили, не викинули в сміттєвий контейнер,  втопили як кошеня. Хлопчика з саднами й гематомами принесли в "Вікно життя" – спеціальне місце в медустановах, куди можна віддати небажану дитину без проблем з законом.

У липні минулого року в місті Первомайськ Миколаївської області відкрили "Вікно життя" і спеціальний бебі-бокс, куди жінки мають право, не побоюючись переслідування і проблем з законом, принести й залишити дитину під опікою держави.

Однак ніхто не очікував, що немовля в таке вікно можуть принести жорстоко побите, повідомляє "Діалог.UA".

Кілька днів тому у вечірній час невідомі підкинули на територію лікарні з інноваційним "Вікном життя" новонародженого хлопчика. Його принесли в картонній коробці і жорстоко побитим.

На маленькому тільці практично немає живого місця. Лікарі діагностували у новонародженого закриту черепно-мозкову травму.

За даними управління у справах дітей Первомайської міськради, хлопчика направили в реанімаційне відділення. За життя малюка борються лікарі, його вже охрестили, зареєстрували й дали ім'я – Богдан.

Наразі правоохоронці шукають горе-мати малюка і зовсім не тому, що вона принесла дитину в "Вікно життя". Жінку притягнуть до відповідальності через страшні травми, які вона завдала своєму синові.

Коментарі