Масштабний страйк пілотів Ryanair: довелося скасувати 400 рейсів

Пілоти Ryanair розпочали 24-годинний страйк. В результаті заплановану подорож не зможуть здійснити близько 55 тисяч мандрівників. Стало відомо, що вимагають пілоти.

Новину повідомляють іноземні ЗМІ.

Сьогодні, 10 серпня, клієнти ірландського авіаперевізника Ryanair стикнулись  з певними незручностями. Пілоти Ryanair  у всій Європі розпочали 24-годинний страйк. Стартував він о 4:00 год. В результаті близько 400 з 2400 запланованих рейсів Європою були перенесені.

За попередніми даними, на роботу не вийшли пілоти авіакомпанії в Ірландії, Німеччині, Бельгії, Швеції та Нідерландах. Таким чином вони хочуть бути почутими. Зокрема пілоти вимагають підвищення зарплат і покращення умов під час напруженого літнього сезону.

"Ми заробляємо менше, ніж пілоти інших компаній, таких як Lufthansa. При цьому прибутки у Ryanair значно більші", – відзначають страйкуючі.

За даними ЗМІ, у зв’язку з таким ходом подій близько 55 тисяч пасажирів не зможуть здійснити заплановані поїздки. Страйк називають найбільшим в історії Ryanair.

У Ryanair вже пообіцяли клієнтам повернути кошти за квитки або перенести подорож на іншу дату.

"Попри жалюгідний та необґрунтований страйк-акцію понад 2 тисячі рейсів – 85% зі всіх запланованих, все ж відбудуться", – прокоментували у Ryanair.

Коментарі