Масові заворушення в центрі Києва: в кадр потрапила спроба самоспалення

Вранці 5 грудня в центрі Києві почалися масові заворушення. Генпрокуратура затримала Михайла Саакашвілі за підозрою у фінансуванні його акцій соратниками Віктора Януковича.

Активісти не дають силовикам відвезти політика з двору. Під час протистояння активістів з поліцією сталася спроба самоспалення у квартири Саакашвілі, пише "Діалог.UA".

"Бензин, бл**ь, бензин, бл**ь, підпалю!" – кричав невідомий чоловік, який виліз на газову трубу. Він почав обливати себе невідомою рідиною з пластикової пляшки. Два чоловіки почали стягувати його за ноги. Активіст в камуфляжній формі не здавався, вчепившись в газову трубу. Почалася незначна колотнеча. Прихильник Саакашвілі намагалися не дати йому підпалити себе.

Нагадаємо, сьогодні зранку в квартирі Михайла Саакашвілі ГПУ за підтримки СБУ проводить обшук. У відповідь на появу силовиків в будинку політик забрався на дах 8-поверхового будинку і погрожував кинутися вниз. Зараз Саакашвілі затриманий. У дворі будинку колишнього глави Одеської області почалися бійки між поліцією та активістами.

Попытка самосожжения у квартиры Саакашвили

Posted by Евгений Руденко on 5. detsember 2017. a.

Коментарі