Марта Борщ відмовилась боротись за посаду аудитора НАБУ

Єгор Соболєв заявив, що гідний кандидат на пост аудитора НАБУ Марта Борщ відмовилась від пропозиції боротися з корумпованою владою України. Депутат вже отримав пояснення від Борщ з цього приводу.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 8 лютого, стало відомо, що екс-прокурор США Марта Борщ більше не претендує на посаду аудитора Антикорупційного бюро України. Відповідний лист вона відправила народному депутату України Єгору Соболєву. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Якби призначення відбулося в минулому році, я б мала час і можливість виконувати цю роботу. Але зараз мої зобов'язання по роботі не дозволяють мені взяти на себе таку відповідальність", – навів уривок з листа Соболєв.

Соболєв, який до грудня обіймав посаду голови антикорупційного комітету, однак був звільнений після голосування депутатів, нагадав, що на пост аудитора НАБУ раніше розглядався ще один кандидат – прокурор з Іспанії Карлос Кастресан, який очолював утворений ООН антикорупційний трибунал для Гватемали. За словами Соболєва, останній допоміг відправити за ґрати корумпованого президента країни та парламентарів.

"Але Президент і більшість депутатів Верховної Ради прагнуть призначити аудитором НАБУ залежну від них людину", – зауважив він.

Підсумовуючи, він заявив, що шкодує через рішення Марти Борщ, адже це лише на руку українським корупціонерам.

Коментарі