Мармурові сходи і басейн з підсвіткою: журналісти побачили “скромні” апартаменти Андрія Гордійчука

Мільйонні борги та тисячі обдурених селян – підсумки молочних махінацій «Першого національного виробничого кооперативу». Уважніше придивимося до персони власника кооперативу. Хто такий насправді Андрій Гордійчук? Як він живе? На яких автівках їздить? Та чому національні агенти з питань запобігання корупції зацікавилися декларацією Андрія Андрійовича?

Та поки експерти НАЗК готують висновки, команда «СтопКору» теж змогла дізнатися, де і як живе герой нашого розслідування – в одному із найпрестижніших районів столиці – Печерську, в елітному житловому комплексі.

Під виглядом багатих покупців журналісти зайшли на територію ЖК. Побачене одразу ж шокує: у будинку – мармурові сходи. Ріелтери показують найдешевшу однокімнатну квартиру, ціни озвучують в доларах (мова й стиль мовлення оригіналу збережені): «Это самая дешевая квартира в этом комплексе, здесь 2600 за квадратный метр. Это 348 тысяч без ремонта, с ремонтом – 417».

А паркомісце тут коштує як двокімнатна квартира у столиці на окраїні Києва: відкритий паркінг коштує 65 тисяч доларів, закритий 75 тисяч. Для комфорту мешканців – особистий тенісний корт і спортзал з басейном. «Еще включается подсветка самого бассейна, и пользоваться можете хоть ночью – как бы круглосуточный доступ», - рекламує елітне житло представник продавця.

Ці та інші подробиці розкішного життя засновника «Першого національного виробничого кооперативу» - у відеоматеріалі:

Коментарі