Марки ЛСД поштою – в Одесі затримано дилерів, які пересилали наркотики у поштових відправленнях

В Одесі заблоковано діяльність наркоділків-контарбандистів, які отримували небезпечні наркотичні речовини... у поштових відправленняз з-за кордону - повідомляє прес-центр СБУ.

Через розгалужену мережу дилерів зловмисники збували канабіс, ЛСД та пігулки MDMA на території Київської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської та Винницької областей. Для приховування протиправної діяльності ділки переправляли наркотики своїм клієнтам поштою під виглядом товарів для тварин. Обидва організатори були затримані працівниками СБУ під час пакування чергових «поштових відправлень».

При проведенні обшуків у фігурантів справи правоохоронці вилучили понад півтора кілограма синтетичних канабіноїдів, понад триста марок ЛСД, п’ятсот пігулок МДМА та більше ніж кілограм курильних сумішей. Вартість вилучених речовин за цінами «чорного ринку» становить понад два мільйони гривень.

Також правоохоронці затримали на території Винницької та Харківської областей чотирьох реалізаторів оптових партій наркотиків.
У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Коментарі