Маріупольця засудили до довічного позбавлення волі за жорстоке вбивство двох жінок

15.08.2018 12:43

Маріупольця засудили до довічного позбавлення волі за вбивство двох жінок мотузкою. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області, передає УНН.

"Іллічівський районний суд м. Маріуполя визнав винним 32-річного раніше судимого маріупольця у скоєнні злочинів, передбачених п.9,13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України", – йдеться в повідомленні.

У суді прокуратура довела, що в липні 2017 року чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння вдома у своєї знайомої, накинув їй на шию мотузку та зі значною силою став затягувати. Внаслідок механічної асфіксії жінка померла. Після цього засуджений, побоюючись, що буде викритим у скоєнні вбивства, зайшов у сусідню кімнату, де спала знайома потерпілої, та таким самим чином позбавив її життя за допомогою мотузки. Для приховання слідів злочину зловмисник підпалив речі у квартирі та втік.

"Вироком суду чоловіка засуджено до довічного позбавлення волі. Вирок не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження", – уточнили в прокуратурі.

Коментарі