«Мама нічого не жалкує»: суддя Господарського суду отримав у Зазим’ї ділянку вартістю понад 100 тисяч доларів

Два місяці тому «СтопКор» звернувся до НАЗК з проханням ініціювати перевірку законності статків голови с. Зазим’я, оскільки виникали підозри – яким чином можна звести такі маєтки при зарплаті у 19 тисяч гривень на місяць. Зазначимо, що синові пані Спичак – судді Господарського суду м. Києва – належить у селі ділянка вартістю мінімум 100 тисяч доларів.

Щоправда навряд чи він цю землю купив. Бо у селі кажуть – мама для сина нічого не жалкує: «Купила посаду синові», - стверджує Олег Солоденко, власник земельної ділянки в с. Зазим’я.

Пан Олег познайомився із пані Людмилою за сумних обставин, коли у чоловіка на очах зник шмат ділянки – через те, що поруч незаконно видобували пісок. Та на численні скарги селянина наша героїня не відреагувала.

«Якщо проста людина приходить і звертається до сільради, їй не виділяють землю. Виділяють тільки наближеним до голови, або ж голова за гроші виділяє землю. Тобто без грошей там навіть місцеві жителі землю отримати не можуть», - обурюється пан Солоденко.

З цією інформацією журналісти «СтопКору» звернулися до Броварської райради, якій підпорядковується Зазим’я. Невже тут не знають про свавілля у селі? Чи, можливо, керівництво не бачило маєтків своєї підопічної?

Та на диво – усі ці статки очільника району не здивували: «Я апріорі не проти людей багатих, я за те, щоб поменше людей було бідних і тих, які потребують допомоги. Які джерела, за які вона збудувала – я не можу давати оцінку», - зазначив голова Броварської районної ради Сергій Гришко.

Тож ми повторно звертаємося до Національного агентства із запобігання корупції. Ще раз надсилаємо лист з усіма знайденими фактами і доказами та просимо ретельно перевірити законність доходів скромної очільниці Зазим’я. А про нові подробиці – ми повідомимо у наступних випусках. Детальніше про цю гучну справу – у відеоматеріалі Альони Середи:

Коментарі