Макіївка на порозі епідемії: в місті жахлива ситуація з водою – кадри

Сьогодні стало відомо, що в окупованій бойовиками "ДНР" Макіївці може початися епідемія через вкрай неякісну воду.

У місті Макіївці, який знаходиться в безпосередній близькості від Донецька, склалася катастрофічна ситуація з питною водою, передає "Діалог.UA".

Місцеві жителі повідомляють, що вода після десяти хвилин кип'ятіння набуває дивний відтінок і наліт, а також починає смердіти або медикаментами, або йодом. З чуток, стався порив в каналізації, і відходи потрапили в водоканал або в фільтрувальну станцію, але "влада" бойовиків в добрих традиціях "верхівки" СРСР намагається все приховати від бідного населення.

Інфекційні лікарні для дітей і дорослих міста повністю завалені людьми, які постраждали внаслідок вживання цієї води, пацієнти вже лежать в коридорах зважаючи на брак місць. Повідомляється, що в день надходить по 30 чоловік з Макіївки тільки в "інфекційне" для дітей.

Адміністрація міста і компанія "Вода Донбасу" закликали людей утриматися навіть від миття посуду, а вода повинна піддаватися кип'ятінню більше десяти хвилин.

Також, природно, заборонено вживання води в сирому вигляді.

Нагадаємо, що жителі окупованого Луганська налякані масовою загибеллю голубів на вулицях міста від якогось вірусу. У той же час жителі "ДНР" обурені діями бойовиків через вибух магазину в Кіровському районі окупованого Донецька.

Також жителі окупованих територій вкрай незадоволені діями збройних бойовиків на блокпостах.

Коментарі