Махінації з нерухомістю – як власники приміщень наживаються на наймачах

Як гадаєте, скільки підприємців винаймають приміщення в столиці? А скільки по всій Україні? А чи готові ви до того, що вже завтра можете залишитися без офісу та доступу до свого майна? Журналіст «СтопКору» Артем Поліковський розкриває одну з рейдерських схем, за допомогою якої дурять орендарів.

Бізнес-центр у передмісті столиці. Декілька офісів, що здаються за приємною ціною, знайшли орендарів, та за рік їх залишили просто неба. А все через нового власника, який досить кардинально вирішив звільнити зайняті приміщення.

Причому методи для досягнення мети власник обрав доволі жорсткі. Одного дня співробітників офісу без попереджень не пустили всередину. Мовляв, закінчився термін оренди. Тобто цілу фірму ось так раптово фактично викинули на вулицю.

«Працівників на роботу не допускають, перепустки в них не працюють, тож вони не можуть потрапити до робочого місця», - розповідає правозахисник ГО «Стоп Корупції» Анастасія Сереж.

«На мою особисту думку, вони просто хочуть таким методом, таким шляхом захопити наші площі, які ми орендуємо. Тому як за рахунок нашої організації були зроблені коштовні ремонти, вклалося багато зусиль і коштів для того, щоб привести це приміщення до гарного стану», - коментує представник ТОВ «Об'єднані інформаційні технології» Олександр Стасюкевич.

І оскільки вирішити питання мирним шляхом не вдавалося, орендарі звернулися за допомогою до «СтопКору». Дивіться ексклюзивне розслідування Артема Поліковського:

Коментарі