Махаурі могли підірвати кадирівські спецслужби – Шевченко

Поліція розглядає три версії загибелі чеченця Алі Тимаєва, який змінив ім'я на Тимура Махаурі. Одна із них – розправа над ним спецслужб, засланих до Києва Рамзаном Кадировим. Про неї та дві інші розповів речник МВС Артем Шевченко.

Новину повідомляє "Преса України".

"Версія 1 – це могло бути пов'язано зі спецслужбами РФ або навіть "кадирівськими спецслужбами", які є досить самостійними й за рахунок окремого фінансування досить потужними. Напевно, вони могли це зробити. Версія 2 – це могло бути наслідком якихось кримінальних розбірок, адже Махаурі навряд чи був прикладом законослухняного громадянина.

Він неодноразово затримувався за кордоном і взимку – у нас. Тобто це могло бути пов'язано зі зв'язками у цьому тіньовому кримінальному світі. Версія 3 – це могли бути якісь міжособистісні відносини, помста або щось ще", – зазначив він.

Шевченко сказав, що жодна з цих версій не є пріоритетною.

Нагадаємо, 8 вересня у центрі Києві стався вибух легкового автомобіля. Директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко повідомив, що в результаті вибуху загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі.

Інші новини

Коментарі