Народний депутат та лідер франції "Радикальна партія" Олег Ляшко розкритикував торгову блокаду Донбасу через можливу зупинку Авдіївського коксохіму.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

"Для чого треба було звільняти Авдіївку, платити за це неймовірно високу ціну – безцінними життями наших воїнів, щоб потім залишити українців і їх сім'ї без роботи й заробітку?!" – написав нардеп.

Ляшко розкритикував дії активістів, які заблокували залізницю і через це фактично завдають Авдіївці "удару в спину". Раніше директор Авдіївського коксохіму заявив про можливість зупинки заводу та гуманітарної катастрофи через зупинку Зуївської ТЕС.

"Як політику, мені правильно було б залишатися в стороні від цих розборок і не реагувати. Але як українцю, який дбає про цілісність Держави та про її майбутнє, я не можу і не буду мовчати, чого б це мені не коштувало" – написав Ляшко.

Раніше повідомлялося, що у "ЛНР" назвали умови, при яких готові відновити постачання вугілля для підконтрольної Києву території.

Нагадуємо, один з організаторів блокади торгівлі з терористами, ветеран АТО Анатолій Виногродський звернувся до президента України Петра Порошенка з проханням висловитися про енергетичну блокаду Донбасу.

Коментарі