Ляшко назвав втечу Гужви в Австрію провалом українських спецслужб

Олег Ляшко звинуватив українські спецслужби у тому, що з країни виїхав "російський агент" Ігор Гужва. Радикал назвав інцидент зрадою та розповів, як журналіста можна було використати в інтересах України.

Про це політик написав на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що з України втік російський агент, який працював під прикриттям журналіста. Йдеться про редактора видання "Страна.юа" Ігоря Гужву.

"Якого птаха упустили, йолопи! Втеча агента російського ГРУ під журналістським прикриттям Гужви в Австрію - це дуже серйозний провал наших спецслужб", – написав радикал.

Ляшко також зазначив, що СБУ і військова розвідка мали докази того, що Гужва таємно збирав інформацію та передавав її сепаратистам. Зокрема, про пересування українських військових на Донбасі. За словами народного депутата, у зв'язку з цим українська армія зазнала втрат.

"Та попри ці докази, Гужву не заарештували, хоча я неодноразового про це попереджав, і дали можливість утекти, а прокурори начебто забули звернутися до суду за продовженням йому міри запобіжного заходу", – наголосив Ляшко.

У своєму пості Ляшко назвав факт втечі Гужви зрадою. За його словами, журналіст втік завдяки роботі російських агентів в українських спецслужбах. Головний радикал країни також зауважив, що Гужву можна було обміняти на українських заручників у Росії.

"Я вимагатиму закритої доповіді в парламенті керівників спецслужб і Генпрокуратури щодо цього ганебного провалу", – підсумував депутат.

Додамо, журналіст Ігор Гужва попросив притулку в Австрії. За його словами, підконтрольні Петру Порошенку органи отримали завдання виносити вироки щодо нього. Він також зізнався, що стикався з погрозами.

Коментарі