Львів та Мілан з’єднали прямими авіарейсами

Аеропорт "Львів" знову відправлятиме у Мілан українських пасажирів. Пряме та регулярне сполучення зі світовою столицею моди відновили.

Новину повідомляє "Преса України".

Італійська авіакомпанія "Ernest Airlines" здійснюватиме регулярні рейси Львів-Мілан. Вчора, 20 жовтня, до аеропорту "Львів" з італійського "Бергамо", що неподалік Мілана, прибув перший рейс з 102 пасажирами на борту. З культурної столиці України до Мілана одразу ж відправили 99 пасажирів.

За попередніми даними, українським мандрівникам довелось заплатити за квиток майже 100 євро. Однак авіаперевізник попередив, що ціни на квитки стартуватимуть від 49 євро. У цю суму включено перевезення ручної поклажі вагою до 10 кг.

Як пояснили у "Ernest Airline", у Мілані поживає багато громадян України. Крім того, це фінансова столиця Італії. Про те, що рейс вигідний для авіакомпанії свідчить попередній продаж квитків. За першу добу, коли продаж авіаквитків відкрили, в Україну подали одразу 400 квитків. Як результат, скористатись рейсом можна двічі на тиждень, у п'ятницю чи неділю. Очікується, що у майбутньому кількість постійних та прямих рейсів збільшать до 3-4 на тиждень.

Варто зазначити, що Київ теж матиме пряме авіасполучення з Міланом, яке забезпечить ця ж компанія,"Ernest Airlines". Очікується, що польоти з Києва до модної столиці світу стартують з 4 грудня цього року.

Коментарі