Луценко розповів, хто може бути наступним на затримання після Саакашвілі, – подробиці

Завтра, 6 грудня, Михайлу Саакашвілі мають обрати запобіжний захід, але як будуть розвиватися події, експерти поки говорять обережно.

Генпрокурор України Юрій Луценко сьогодні, 5 грудня, на спеціальному брифінгу в Києві заявив, що Саакашвілі мають намір пред'явити 256 статтю КК України. За словами Генпрокурора, про екстрадицію або депортацію грузинського політика наразі не йдеться, передає "Діалог.UA".

У спецслужб України є певні докази того, що Саакашвілі всі свої протестні акції готував за гроші "команди соратників" Януковича і нібито на ці цілі оточення Саакашвілі отримало близько півмільйона рублів.

Крім того, Луценко додав, що з українськими силовиками з цього питання співпрацювали деякі українці, що знаходяться на території Москви, вони дали закриті відомості.

Крім Саакашвілі, як розповів Генпрокурор, був затриманий і його соратник Северіон Донгадзе, якого українські силовики зловили в ніч на 5 грудня на ПП поліції поблизу міста Лубни. Луценко заявив, що у правоохоронців є ряд питань по даній справі до кількох чинних народних депутатів України. Поки їх імена Генпрокурор на захотів розкривати, пославшись на те, що у слідства немає ще достатнього обсягу доказів проти цих осіб.

Раніше повідомлялося, після того як прихильники Саакашвілі вивільнили його з машини СБУ, натовп попрямував до ВР вимагати відставки чинної влади, в тому числі й президента Порошенка. Крім того, Луценко показав півгодинний фільм з доказами співпраці Саакашвілі та його людей зі колишніми українськими політиками-втікачами.

Коментарі