Луценко хоче змусити секретних агентів НАБУ подавати декларації

Юрій Луценко продовжує боротьбу з антикорупційними відомствами. Генпрокурор попросив дружину внести зміни до законопроекту, які передбачають "викриття" секретних агентів НАБУ. 

Про це повідомляє "Преса України".

Сьогодні, 12 грудня, генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що впродовж цього тижня у ВРУ внесуть зміни до закону про НАБУ. За його словами, вони змусять НАБУ проводити відкриті конкурси для набору секретних агентів. Ба більше, Луценко зажадав, щоб нові агенти подавати електронні декларації.

"Зверну увагу, що негласні працівники НАБУ взагалі не подали декларацій, це – також кримінальна відповідальність", – додав генпрокурор.

Крім того, Луценко зауважив, що він попросив свою дружину, депутата Інну Луценко, внести в парламент законопроект про внесення змін до закону про НАБУ.

"На цьому тижні скористаюся своїм сімейним станом – моя дружина, народний депутат Ірина Луценко внесе всі необхідні зміни, щоб припинити цю дискусію, якщо цього не змогли зробити ті 10 депутатів, які пікетують мій будинок", – підсумував український генпрокурор.

Коментарі