Лукаш і Клюєва виключили зі списку санкцій ЄС

Посли країн Європейського Союзу зняли з колишнього українського міністра Олени Лукаш і депутата Сергія Клюєва персональні санкції, виключивши обох з "чорного списку".

Про це повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на дані брюссельського кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Джозвяка.

При цьому стало відомо про саботаж з боку Генпрокурора Луценка, який став однією з причин. Згідно з даними Джозвяка, Євросоюз продовжив санкції проти біглого екс-президента і 12 його сподвижників, виключивши Лукаш і Клюєва зі списку.

Крім того, кореспондент додав, що офіційно інформація про продовження санкцій проти одіозного українського екс-президента буде підтверджена на рівні міністрів країн Європейського Союзу 5 березня. ЗМІ нагадали, що Лукаш і Клюєв входили в близьке оточення Януковича і відразу після Революції Переваги потрапили в санкційні списки ЄС.

Лукаш продовжує жити в Києві по сьогоднішній день, а Клюєв втік з України після зняття з нього депутатської недоторканності. При цьому Сергій Горбатюк, який розслідує справи злочинів чиновників Януковича на Майдані, розповів про саботаж Генерального прокурора Юрія Луценка, який намагається загальмувати розслідування справи.

Коментарі