Льовочкіним зацікавилася поліція Франції: стало відомо, за що українському олігарху “світить” до 10 років в’язниці

Поліція Франції зацікавилася купівлею Льовочкіним вілли на Лазурному березі й підозрює олігарха в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей.

Зацікавленість персоною скандального опозиційного депутата Сергія Льовочкіна з'явилася у французьких копів в результаті розслідування щодо російського олігарха Сулеймана Керімова, повідомляє "Діалог.UA" з посиланням на видання Realist.

Справу Льовочкіна збираються виділити в окреме кримінальне провадження. Причиною для цього стала покупка олігархом шикарної вілли в бухті Середземного моря в містечку Сен-Жан-Кап-Ферра. Про те що Льовочкін придбав нерухомість у Франції, давно ходили чутки серед українських бізнесменів, а також писали в ЗМІ.

Остаточно ця інформація підтвердилася після того, як дочка Льовочкіна виклала фото з сімейного відпочинку, поставивши на ній геомітки. Так став відомий адресу маєтку: будинок 56, бульвар Генерала де Голля (Boulevard du Général de Gaulle) в Сен-Жан-Кап-Ферра. Всю іншу інформацію надали в кадастрі містечка.

Як виявилося, Льовочкін придбав відразу п'ять земельних ділянок і шикарну віллу загальною вартістю 40 мільйонів євро. При цьому ні в одній з декларацій нардепа дана нерухомість не значиться. Та й навряд чи народний депутат міг дозволити собі таку покупку на одну зарплату.

Щоб уникнути сплати податків, Льовочкін зробив покупку через кілька підставних фірм, зареєстрованих в Данії та Люксембурзі, директорами яких номінально були громадяни Кіпру.

Оскільки ухилення від сплати податків і відмивання грошей у Франції вважаються серйозними злочинами, то, якщо вина Льовочкіна буде доведена, йому "світить" до 10 років в'язниці.

Раніше скандальний український політик Вадим Рабинович заявив, що має докази причетності Льовочкіна до організації замаху на нардепа Ігоря Мосійчука.

Коментарі