Ловися, рибко, велика й маленька: біля будинку рейдерки Софієнко у Києві проведуть змагання з рибальства

Зарибнення та упорядковані місця для рибалок. Так відтепер виглядає берег озера Зариваха біля будинку «попередниці» Лесі Софієнко на київських Осокорках. У водойму запустили нову рибу, надалі планують проводити тут змагання з риболовлі. 

Упорядкування організували учасники АТО, які вже другий тиждень проводять біля маєтку рейдерки акцію з метою повернення комунальної землі громаді. До слова, активісти планують будівництво на захопленій родиною Софієнко ділянці реабілітаційного центру для потреб військовослужбовців.

У рамках мирної акції бійці АТО облаштували наметове містечко та польову кухню. Військові регулярно спілкуються із сусідами Софієнко та повідомляють про факт привласнення земельної ділянки.

Також організатори неодноразово звертались до правоохоронних органів з вимогою провести розслідування та повернути землю у комунальну власність. На ділянці родина Софієнко звела будинок, прихопила частину берегової смуги та закрила жителям Осокорків вихід до води. Активістам «Стоп корупції» після серії звернень у компетентні органи вдалось звільнити вихід до водойми, представники столичного управління з питань благоустрою демонтували нелегальну огорожу.

Коментарі