Ловись, рибко, велика й маленька! Біля будинку рейдерки Софієнко почався турнір з рибалки

Велика, мала і на будь-яку приманку. На київських Осокорках на березі озера Зариваха стартували змагання з рибної ловлі. Відкритий турнір з рибалки на вудку «Батальйон Волонтер 2018» проводять біля будинку поплічниці Януковича Лесі Софієнко, яка раніше захопила берегову смугу та перекрила для місцевих жителів доступ до водойми. 

Змагання організували за ініціативи ГО «Батальйон Волонтер», Управління Державного агентства рибного господарства у Києві та області иївський рибоохоронний патруль), КП «Плесо» та активістів ГО «Стоп корупції». 

«Турнір з рибалки спрямований на виховання населення в дусі піклування про природу, охорони природних ресурсів, доступу до відкритих водойм, боротьби з незаконним захопленням берегової зони.
Метою заходу є залучення населення та ветеранів АТО до аматорської та спортивної рибної ловлі як активного та здорового способу життя», – зазначають організатори турніру. 

Взяти участь можуть всі охочі, які досягли 18-річного віку

Зазначимо, що земельну ділянку на березі озера Небреж на Осокорках захопила родина поплічниці злочинного режиму Януковича, бізнес-партнерки екс-міністра АПК Миколи Присяжнюка Лесі Софієнко. При цьому за повернення землі у комунальну власність виступають громадські активісти та учасники АТО. Добровольці хочуть, щоб ділянку повернули киянам і там звели реабілітаційний центр для військовослужбовців.
Днями Дарницький районний суд Києва задовольнив клопотання активістів про накладання арешту на землю на час проведення розслідування.

Коментарі