Локейшн-лузери проти жителів елітних кварталів: карта голосування по дільницях столиці

02.04.2019 09:27

Офіційні підрахунки результатів першого туру виборів Президента України добігають завершення – станом на ранок 2 квітня опрацьовано вже 98% відсотків протоколів.

"СтопКор" уже повідомляв про попередні підсумки голосування у Києві: за даними ЦВК, розрив між 1 і 2 місцем мінімальний, більшість жителів столиці віддали перевагу Володимиру Зеленському, але Петро Порошенко лідирує на чотирьох ТВО, розташованих у Голосіївському районі, частині Шевченківського й Оболонського районів та на Печерську.

Детальну інфографіку по волевиявленню на столичних дільницях наводить видання «Апостроф» з посиланням на телеграм-канал #UkrainianElection та економіста Тараса Козака. На мапі Києва зеленими та пурпуровими точками позначені дільниці, на яких перемогли, відповідно, Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Цікаво, що пурпурові точки переважно розташовані у центрі столиці та вздовж гілок метрополітену, де вартість нерухомості в середньому вища: "Якщо за чинного Президента голосували центр, Оболонь і багаті квартали, то бідні Троєщина, Борщагівка та Виноградар віддали свої голоси суцільно за лідера перегонів – пана Зе", – коментує економіст Тарас Козак на своїй сторінці у Фейсбук.

Розділилися й думки киян у коментарях під постом пана Козака: "Багаті корупціонери обирають для проживання центр Києва. Ось і результат", "Тепер видно, де проживають переважно судді, прокурори та схематозники", – пишуть одні.

"Жителі цих районів багатші, бо розумніші. І тому обрали раціо, а не емоціо", "Локейшн-лузери покладаються на диво/кіно", – відповідають інші.

"СтопКор" продовжує стежити за перебігом підрахунків голосів.

Коментарі