Лівому берегу бракує потужностей – району потрібна нова електропідстанція

Лівому берегу столиці не вистачає наявних потужностей. Нинішня електропідстанція перевантажена обсягами роботи й давно застаріла, оскільки працює вже понад 70 років. Ця підстанція може вийти з ладу у будь-який момент через перевантаження і жителі величезного масиву залишаться без електроенергії. Про це пише видання «Обозреватель» у своїй публікації, присвяченій будівництву нового ЖК на київських Осокорках.

Автори статті наголошують також на важливій соціальній складовій проекту.

«При складанні плану забудови враховано й безліч інших соціально-важливих моментів – так, буде побудовано три нові школи, як мінімум три дитячих садочки, а також інші об’єкти соціальної інфраструктури, яких гостро не вистачає мешканцям Лівобережжя – медичні заклади, амбулаторії, паркінги та зони відпочинку.

І усе це – за умови обов’язкового й беззаперечного збереження існуючої екосистеми!», – ідеться у статті.

На будмайданчику біля озера Небреж, на місці майбутньої електропідстанції, регулярно виникають розбірки за участю активістів та представників Нацкорпусу і Нацдружин. Під час останньої так званої акції протесту проти робіт молодики підпалили будівельний вагончик та бурильну установку і загородили проїзд пожежним для ліквідування наслідків підпалу. У результаті двох представників організацій забрали до поліції, а будкомпанія, яка має усі дозволи, зазнала матеріальних збитків.

Коментарі