Лівий берег у столиці може залишитись без електрики – суд щодо заборони будівництва нової підстанції триває

15.08.2018 15:30

«СтопКор» відвідав друге засідання окружного адмінсуду за позовом ГО «Екопарк Осокорки» до ДАБІ України за участю третьої особи «Контактбудсервіс» про скасування дозволу на будівництво нової підстанції на Осокорках.

Представник позивача заявив клопотання про залучення до розгляду справи третіх осіб – мера Києва В. Кличка та представників Держагентства водних ресурсів. Дане клопотання суд задовольнив частково та вирішив залучити до розгляду лише Держагентство водних ресурсів. Також суд прийняв рішення про витребування документів з Київради про внесення території с. Осокорки до меж Києва. Наступне судове засідання відбудеться 26.09.18.о 13:10.

Нагадаємо, суперечки щодо будівництва нової підстанції точаться вже не один місяць. Активісти ГО «Екопарк Осокорки» виступають категорично проти – це, на їхню думку, призведе до руйнації унікальної біосистеми навколо озера Небреж. До протистояння із забудовником вони також залучають радикально налаштованих представників Нацкорпусу та Нацдружин.

У той же час експерти наголошують на необхідності зведення нової підстанції на Лівому березі столиці, оскільки нинішня електропідстанція побудована понад 70 років тому. Її потужностей не вистачає для забезпечення сучасних потреб споживання у місті, яке зростає надшвидкими темпами.

Тож «СтопКор» і надалі відстежуватиме ситуацію навколо будівництва нової підстанції на Лівому березі Києва.

Коментарі