Ліс рубають – друзки летять: під Києвом викрили незаконний склад деревини

Зрубали й залишили на продаж. У Фастівському районі громадські активісти виявили місце незаконного складування лісу. Про порушення з місця подій повідомляє стопкорівець Юрій Цибенко.

"Лісники Фастівського району вирубали ліс ще у 2018 році, але не вивезли. Це порушення відчить про те, що деревину розраховують продати. Адже зрубаний ліс має бути чіпований і не може складуватись на ділянці, за якою уже закритий акт виконаних робіт", – передає з місця подій громадський активіст Юрій Цибенко.

Додамо, що команда ГО "Стоп корупції" постійно контролює порушення у лісовій галузі та фіксує факти корупції у сфері. Активісти неодноразово проводили акції протесту під Держлісагентством проти масового знищення українського лісу та тотальної корупції у лісовій галузі. Під агентство представники проекту приносили бензопилу, тирсу та валюту.

"Нелегальна вирубка лісу в Україні досягла критичного рівня: знищено третину лісу. Площа незаконної вирубки становила 26 тис. куб. м лісів у 2017 році, а завдані державі збитки оцінюються в 157, 5 млн грн.

За 2017 рік зафіксовано понад 3500 випадків хабарництва працівників лісових господарств!", – зазначають у ГО "Стоп корупції".

Коментарі