Ліквідація Гіві підірвала моральний стан командування бойовиків

Українські розвідники повідомили, що інформація про ліквідацію ватажка батальйону "Сомалі" Гіві деморалізувала на Донбасі командний склад збройних сил РФ.

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Інформація про ліквідацію М.Толстих (позивний "Гіві") суттєво вплинула на зниження морально-психологічного стану особового складу російських окупаційних військ", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що дана новина особливо деморалізувала командний склад 1 АК (ДОНЕЦЬК) та 2 АК (ЛУГАНСЬК) збройних сил РФ. Тому що вони усвідомили можливість подальшого фізичного знищення командирів, причетних до скоєння військових злочинів на території України.

Раніше повідомлялося, що народний депутат України й екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що дніпровські бізнесмени обіцяли квартиру за ліквідацію ватажка батальйону "Сомалі" Гіві.

Нагадаємо, 8 лютого, стало відомо про смерть терориста-ватажка бандформування "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві". Він загинув у результаті вибуху на базі бандформування "Сомалі". Джерела стверджують, що його тіло вже опізнали.

Коментарі