«Лікувати не можна помирати» – асоціація дитячих онкогематологів України про перспективи маленьких пацієнтів

16.02.2019 12:08

15 лютого 2019 року в Києві відбулась в прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню онкохворої дитини.

На заході обговорили перспективи лікування мальеньких онкохворих українців, а також декларацію, яка була прийнята на конференції Асоціації дитячих онкогематологіі України, що базується на принципах «Декларації ООН по правам дитини» (від 0 до 18 років) та на «Європейських стандартах допомоги дітям з онкологічними захворюваннями» (Варшава, 14 жовтня 2009 р).

Члени ВГО «Асоціація дитячих онкогематологів України» та благодійники стурбовані ліквідацією центру трансплантації та звинувачують у цьому керівництво МОЗу. Як вихід, спеціалісти запропонували побудувати новий дитячий центр онкогематології та трансплантації кісткового мозку в Україні. Зараз активно займають підрахунками вартості такої клініки і шукають підтримки у влади.

ВГО «Асоціація дитячих онкогематологів України» (ВГО «АДОГУ») разом з благодійними організаціями, що займаються допомогою онкохворим дітям, ВБФ «Крона», БО «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», ВБФ «Фонд допомоги онкохворим дітям» наголосили на безумовній необхідності дотримання в Україні прав онкохворих дітей шляхом забезпечення їх з боку держави безоплатним та таким, що відповідає сучасним світовим стандартам лікуванням та оздоровлення, а також наданням всебічної психологічної, духовної та соціальної допомоги їм та їх родинам, – передала журналіст Христина Кришиха, яка відвідала захід.

Коментарі