Лікарі повідомили про одужання пораненого в зоні АТО британського журналіста

За словами Валерія Сердюка, заслуженого лікаря України, а за сумісництвом директора Дніпропетровської обласної спеціалізованої офтальмологічної лікарні, після проведення успішної операції зір британського фотожурналіста відновлюється. Нагадаємо, нещодавно Крістофер Нанн постраждав під час обстрілу окупантами в Авдіївці.

Про це написали в прес-службі Міноборони.

Як зауважили лікарі-офтальмологи, на даний час спостерігається позитивна динаміка у лікуванні іноземного кореспондента. Зір правого ока Нанна уже становить 90%. Ліве, яке було більше пошкодження під час травмування, уже почало реагувати на світло.

"Ми намагаємося подолати наслідки поранення, щоб воно не перейшло у запалення. Через декілька днів уже розпочнемо займатися відновлюваними функціями ока, адже для нас важливо не лише зберегти око, але й повернути зір людині", – наголосив Сердюк.

Крістофер Нанн висловив щиру подяку усім, хто брав участь у його порятунку. Він розповів, що має хороше самопочуття.

Слід нагадати, що у місті Покровськ, куди госпіталізували журналіста одразу після отримання травми, військові лікарі обробили рани, а також вийняли з очей та обличчя Нанна уламки скла та пластику.

Раніше повідомлялося, що за словами головного лікаря Сергія Риженка, до обласної лікарні ім. Мечникова в місто Дніпро нещодавно було доправлено 5 військовослужбовців з вогнепальними пораненнями.

Коментарі