Лікар Салім Караме, у якого родина міліціонера Мухіна шляхом рейдерства відібрала обладнання, поїхав у зону проведення АТО для надання бійцям стоматологічної допомоги.

Про це повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Лікар Салім Караме поїхав на передову, щоб надати українським бійцям стоматологічну допомогу. Медик уже виклав світлини на фоні стели з написом "Донецька область". Примітно, що своє майно, вартісне сучасне обладнання, яке у Караме відібрала родина екс-міліціянта Мухіна, лікар пропонував рейдерам передати на фронт. Проте, захопники чужої власності використовують техніку у своєму бізнесі та щодня наживаються на ньому", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

Нагадаємо, активісти проекту вимагають у бізнесменів-захопників повернути незаконно привласнене майно, яке власним коштом придбав ліванець Салім Караме.
"Устаткування лікар планував передати для бійців АТО, однак після від’їзду на операцію за кордон, директорка клініки Наталя Мухіна разом із чоловіком, екс-міліціонером привласнили техніку. Попри тривалу боротьбу Саліма Караме за повернення його майна, родина рейдерів продовжує використовувати вартісне обладнання для власного незаконного збагачення", – нагадують обставини справи активісти проекту.

Додамо, що представники "Стоп корупції" неодноразово навідувались до стоматологічної клініки "Ідеале", в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних, і вимагали повернути вкрадене.

Окрім того, активісти добились демонтажу усієї реклами клініки, яку подружжя Мухіних розмістило нелегально і доплачувало за розміщення бордів голові ОСББ будинку, у якому розміщена стоматологія.

Зазначимо, раніше команда "Стоп корупції" організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

Коментарі