Лещенко написав книгу про боротьбу з корупцією в Україні

Сергій Лещенко випустив книгу про боротьбу з корупцією в Україні. Придбати її можна у Норвегії. Коштує творіння нардепа 1000 грн.

Про це політик написав на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Український депутат Сергій Лещенко повідомив, що випустив свою книгу під назвою "Підйом і падання олігархії. Боротьба з корупцією в Україні". Презентація, як і випуск, паперового видання відбулась в Норвегії.

Зокрема, своє творіння Лещенко представив  у понеділок, 5 березня, в академії Нансена в Ліллехаммері, а також в Осло.

"Презентація книги в Осло пройшла на ура, як зустріч старих друзів в теплому колі за склянкою пива. Приємно, що на зустрічі було 50 на 50 корінних норвежців і українців, що переїхали до Норвегії. Це означає, що Україна тут цікава. У нас існує одна загальна проблема з Норвегією – це наш сусід. Україна і Норвегія межують з Росією", – написав нардеп на своїй сторінці у соцмережі.

Він також зауважив, що видавництво Pax Forlag, яке погодилось надрукувати книгу, спеціалізується на літературі на соціально-політичні теми. За словами Лещенка, коштує книга 300 крон, що еквівалентно 1000 грн. Тираж – 1000 екземплярів.

"Печаль: Норвегія - одна з найдорожчих країн у світі", – відзначив він.

Народний обранець також розповів, чому вирішив спробувати себе в ролі автора. За його словами, 3 роки тому один з його товаришів запропонував йому написати книгу про боротьбу з корупцією в Україні норвезькою мовою. В результаті останній домовився з видавництвом, після чого ідея була реалізована.

Коментарі