«Квартирне питання» пана Хмельнюка: як мер Чорноморська ховає майно від декларування

Незадекларовані статки беззмінного мера Чорноморська Валерія Хмельнюка вже давно привернула увагу антикорупційних органів. Аби приховати справжні масштаби корупційних потоків, чорноморський міський голова активно прикривається друзями і родичами. Зокрема, сам «хазяїн» чомусь зареєстрований за адресою начальника відділу поліції, натомість його дружина та донька Ірина володіють елітною нерухомістю у місті та за його межами.

«Його дружина, його дочка, мають великі домоволодіння – на 955 квадратів, на 500 квадратів. Купу квартир в Одеській області, в Чорноморську», - перераховує Володимир Крейденко, виконавчий директор антикорупційної платформи «Інтегріті UA», представники якої дослідили родинні статки клану Хмельнюків.

А ось ще один приклад невеличких хитрощів від підприємливої родини. Штучно розділивши своє помешкання на папері однією літерою, одіозний мер-корупціонер уникнув вимоги Закону – декларувати всіх, хто мешкає на одній території. «Вони розділили квартиру, але рішення було видано 25-им числом, а державна реєстрація відбувалася 23-го», - зазначають правозахисники, - «Це дивно. Скоріш за все, мер користувався службовим становищем».

Дізнавайтесь цікаві факти з життя одіозної родини Хмельнюків з власного розслідування «СтопКору»:

Коментарі