«Квартирне питання» пана Хмельнюка: як мер Чорноморська ховає майно від декларування

17.08.2018 14:08

Незадекларовані статки беззмінного мера Чорноморська Валерія Хмельнюка вже давно привернула увагу антикорупційних органів. Аби приховати справжні масштаби корупційних потоків, чорноморський міський голова активно прикривається друзями і родичами. Зокрема, сам «хазяїн» чомусь зареєстрований за адресою начальника відділу поліції, натомість його дружина та донька Ірина володіють елітною нерухомістю у місті та за його межами.

«Його дружина, його дочка, мають великі домоволодіння – на 955 квадратів, на 500 квадратів. Купу квартир в Одеській області, в Чорноморську», - перераховує Володимир Крейденко, виконавчий директор антикорупційної платформи «Інтегріті UA», представники якої дослідили родинні статки клану Хмельнюків.

А ось ще один приклад невеличких хитрощів від підприємливої родини. Штучно розділивши своє помешкання на папері однією літерою, одіозний мер-корупціонер уникнув вимоги Закону – декларувати всіх, хто мешкає на одній території. «Вони розділили квартиру, але рішення було видано 25-им числом, а державна реєстрація відбувалася 23-го», - зазначають правозахисники, - «Це дивно. Скоріш за все, мер користувався службовим становищем».

Дізнавайтесь цікаві факти з життя одіозної родини Хмельнюків з власного розслідування «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X