Кумівство в ДФС: як у відомстві провалили розслідування у справі фіскалів-садистів

18.04.2019 14:23

Службове розслідування щодо протиправних дій двох співробітників ДФС Замятіна та Чапічадзе, які влаштували обшук-терор в офісі київської страхової, проводили їхні підлеглі. У ході перевірки нікого не відсторонили та не покарали. Про це стало відомо учасникам фіскального майдану, який уже третій день проводять під ДФС України.

"Розслідування по слідчому Замятіну, який проводив обшуки, курував підлеглий Чапічадзе, а в робочу групу входили колеги Замятіна. У ході службового розслідування вивчали дії правоохоронців лише під час обшуку. Про сфабриковану справу проти страхової за участі кишенькового судді взагалі не йшлося. У результаті нікого не відсторонили, а по керівнику слідства Офісу великих платників податків ДФС Ігор Чапічадзе, який до цього керував слідством ДФС у Харківській області, взагалі нічого не зробили", – повідомляють учасники фіскального майдану.

Зазначимо, що під виглядом слідчих дій податківці провели неправомірний обшук в страховій компанії, який тривав 34 години. Увесь цей час співробітники підприємства, серед яких були жінки, перебували фактично в заручниках. Одну з жертв катування – вагітну жінку, яка не витримала тиску "правоохоронців", госпіталізувала "швидка".

До проведення обшуків всі компетентні судові інстанції столиці прийняли правову позицію страхової компанії, а рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби було визнане протиправними та скасовані відповідні податкові повідомлення.

У своїх публікаціях ми повідомляли, що після цього слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін звернувся до суду, але вже чомусь у Харкові, хоча не мав на це права, адже справа має зовсім іншу територіальну приналежність.

Тоді всі слідчі судді Ленінського районного суду міста Харкова одноголосно відмовили Замятіну в задоволенні клопотання, розуміючи, що це не їхня територіальна підсудність. Але "фіскали" знову ж таки продовжили шукати можливість провести обшук. І зрештою знайшли: ухвалу їм погодив Бондаренко Віталій Володимирович – голова того самого Ленінського райсуду у Харкові.

Ще один фігурант подій – Ігор Чапічадзе – керівник слідства Офісу великих платників податків ДФС України. За словами керівництва страхової компанії, саме він стоїть за обшуками, фактичним терором та прикриттям зловживань своїх підлеглих.

Додамо, що після резонансного розслідування "СтопКору" проти слідчих ДФС, які проводили неправомірні обшуки в страховій компанії, у ДБР зареєстрували кримінальне провадження за фактом перевищення влади службовими особами.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X