«Кров з очей» – будівлю, де розташований офіс «СтопКору, обклеїли безграмотними листівками

У ніч з 29 на 30 серпня столична будівля, у якій розташований офіс «СтопКору», піддалась нападу невігласів. Зранку працівників офісного центру замість охайної споруди зустріло різнокольорове жахіття – за ніч стіни були обклеєні неохайного вигляду листівками кольорової гами «вирви око», виконаними в стилі соцмережі «однокласники». Окрім естетичного шоку, освічені люди також отримали шок культурний – у тексті листівки є помилки, які не зробить і школяр молодших класів. Якщо, звісно, він навчається, а не прогулює.

Віджартувавшись та відсміявшись, представники «СтопКору» прокоментували зміст цієї «нєтлєнки».

«Очевидно, що хтось дуже невдоволений нашими успіхами у протидії корупції. За роки роботи організації було викрито безліч корупціонерів та припинено дуже багато корупційних схем. Так, тільки на минулому тижні прокуратурою Київської області, за нашим повідомленням, було відкрите досудове провадження за фактами розкрадання піску у Зазим’ї, що на Київщині» – повідомили представники проекту.

Зазначимо, що наразі у суді розглядається справа відомого піщаного нелегала Михайла Бурди, протизаконні дії якого «СтопКор» досліджував протягом тривалого часу. В результаті його взяли «на гарячому» під час передачі грошей та оголосили підозру за фактом вимагання коштів (за кожен кубометр видобутого піску) у підприємця, який займається видобутком піску в Обухівському районі.

Також не виключено, що безграмотні листівки – справа рук ображених «антикорупціонеров», яких виключили з організації за профнепридатність та несумісність їхніх дій з принципами, метою та світоглядом «СтопКору». Ці три особи, серед яких два шахраї та один невизнаний геній народної журналістики, після свого виключення розгорнули шалену активність з дискредитації організації. Проте справжня суть, яка залишається за кадром та поза соцмережами, полягає у тому, що усі вони... вимагають грошей, які сором’язливо називають «гонорарами», що ніби-то мали бути їм виплачені. Що абсолютно не відповідає дійсності – усі троє, у тому числі й через свою нездатність писати грамотно, ніколи не були журналістами.

Утім, так чи інакше, зловмисника обов’язково буде знайдено, а «СтопКор» продовжує свою дяльність не дивлячись ні на що. Отже, недоброзичливці були, є та будуть. Тож радимо їм вивчати рідну мову або хоча б словник придбати.

Read this news in English : The building of the StopCor office was covered with illiterate flyers by unknown foes

Коментарі