Кроти у розвідці: до здачі Криму причетні вищі чини спецслужб

На думку багатьох експертів, роззброєння України відбувалося цілеспрямовано. І це була спеціальна операція Росії, яку наразі визнано державою-агресором, задля того, щоб послабити боєздатність української армії. Відбувалося це роками і розпочалося задовго до подій 2014 року і аж ніяк не з Криму.

«В останні роки існування Радянського Союзу найсучасніші технічні озброєння, найбільш бойові підрозділи знаходилися у нас в першому ешелоні», - згадує радник Міністра надзвичайних справ України, полковник Костянтин Гринчук, - «Перший ешелон – це група військ, це Польща, це Угорщина, це Чехія – Чехословаччина тоді. Всі ці війська виводилися через Україну і Білорусь. Велика частина залишалася саме тут. Тобто це була найновіша техніка, це найновіші види озброєнь. Ми мали майже 700-тисячну армію».

«Росія з 2005 по 2013 рік провела стратегічну операцію по розкраденню нашої обороноздатності. І ми підійшли до лютого 2014 року з міністром оборони росіянином, з головою СБУ росіянином, і з головою МВС росіянином. Люди з російськими паспортами. По операції в Криму ми бачили, що 99 відсотків особового складу МВС і СБУ перейшло на бік ворога, вищі посадові особи ВМСУ і так далі», - констатує військовий оглядач Олексій Арестович.

Як кажуть експерти, причина такого стану речей, перш за все, полягає в тому, що і російські кадрові офіцери, і наші ще за часів Радянського Союзу навчались разом в одних і тих самих військових вишах. Тож зв’язки не втрачено й досі.

Детальніше про кротів у вітчизняних спецслужбах – у новому сюжету «Стоп Корупції»:

Коментарі