Криваві побоїща на Осокорках: протистояння між забудовником і місцевими мешканцями триває

У минулих випусках «Стоп Корупції» вже були висвітлені події, пов’язані з планами зведення біля озера Небреж нової електропідстанції, яка має забезпечити електроенергією весь Лівий берег столиці. Але частина місцевих мешканців та активісти з громадської організації «Екопарк Осокорки» виступає проти забудови. Тож, щоб владнати конфлікт, «СтопКор» зібрав усіх учасників суперечки разом. 

Громадською організацією «Стоп Корупції» було організовано та ініційовано круглий стіл за участі працівників Київенерго, представників забудовника, ініціативної групи місцевих жителів, а також представників РДА. Цей круглий стіл був проведений з метою перевірити належні документи та встановити, чи дійсно є можливі порушення та факти корупції у даній справі. 

Тоді активісти пообіцяли, що не будуть заважати забудовнику, доки проводиться додаткова перевірка. Але порушили обіцянку. В'їзд вантажівки на будівельний майданчик було заблоковано. Ба більше, близько сотні активістів громадської організації «Національний корпус» вдерлися до будмайданчика та побили робітників.

Подробиці резонансного протистояння – у новому відео. 

Коментарі