Кривава бійня на Осокорках: «СтопКор» з’ясовує обставини

19.07.2018 13:30

Команда «Стоп Корупції» продовжує слідкувати за ситуацією щодо жорстокого побиття робітників, задіяних у будівництві електропідстанції на Лівому березі столиці. Нагадаємо, у травні група молодиків влаштувала бійку. Двох постраждалих зі значними травмами голови та тілесними ушкодженнями тоді забрала швидка. Свідком побиття стала знімальна група «СтопКору».

«Приблизно 70 хлопців підбігли до будівництва електропідстанції. Почали кидати каміння, одразу ми почули якісь вибухи, побачили дим. А вже потім, десь через десять хвилин, почали з території будівництва виводити робітників у крові», - розповідає очевидиця подій, журналістка Дарина Ткачук.

Два місяці тому за даним фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 296 – хуліганство. Наразі обставини побоїща з’ясовують правоохоронці Дарницького відділу поліції.

Варто нагадати, що проти зведення нової електропідстанції, яка має забезпечити весь Лівий берег Києва електроенергією, також активно виступають представники громадської організації «Екопарк Осокорки».

Відмітимо, що щороку попит на електрику в Києві зростає, а старі електропідстанції вже давно працюють на межі можливостей. Тому відключення електроенергії в столичних будинках трапляється все частіше. Тож такі протистояння зі сторони представників громадської організації «Екопарк Осокорки» викликають багать питань. Тим часом стопкорівці й надалі слідкуватимуть за перебігом подій.

Подробиці конфліктної ситуації навколо будівництва дивіться у сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X