Кримінальний талант: на компанію Гордійчука відкрито більше десяти кримінальних проваджень

Понад 20 мільйонів гривень – саме стільки втратили селяни Хмельниччини та Житомирщини, які віддавали своє молоко «Першому національному виробничому кооперативу» з надією на гарний прибуток. Як виявилось, борги перед селянами за молоко – це лише верхівка айсберга. Андрій Гордійчук кидає на гроші і своїх однодумців аграріїв.

В реєстрі судових рішень вказано, що на компанію “Сапоніт-Інвест”, яка належить Андрію Гордійчуку, відкрито більше 10 кримінальних проваджень. Одним із таких є умисна розтрата майна, а саме 4 тисяч тонн зерна соняшнику, що є прямою ознакою частини 5 ст 191 ККУ, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна”, - коментує юрист Віталій Холоденко.

Схема розтрати Андрієм Андрійовичем Гордійчуком чужого майна виглядає так: на елеватор, який належить Андрію Гордійчуку, в місті Городенка, філією ПрАТ «Зернопродукт МХП», який належить відомому міліардеру Юрію Косюку передавалось зерно пшениці, кукурудзи та соняшника.

Проте, при неодноразовому зверненні представників Філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» упродовж лютого-травня 2018 року щодо відвантаження свого зерна соняшнику було встановлено факти відсутності зерна на елеваторі ТОВ «Сапоніт-Інвест». Загальна сума збитків ПрАТ «Зернопродукт МХП» становить 48 мільйонів гривень.

Куди поділось зерно з елеватора, який належить пану Гордійчуку зараз встановлює слідство. На самому підприємстві «Зернопродукт МХП» ситуацію не спростовують, але поки іде слідство не коментують.

Окрім цього, за плечами пана Гордійчука – кримінальне минуле і дві судимості. Одна – за ДТП з потерпілим, яка вже сталася в часи депутатства в Хмельницькій раді. Друга – за махінації з грошима, пов'язані з фірмою «Волинь-торг». І ось цьому підтвердження (цитуємо): «Радивилівський районний суд Рівненської області на Вашу заяву повідомляє, що у 2006 році судом розглядалася кримінальна справа по обвинуваченню Гордійчука Андрія Андрійовича, що підтверджується обліково-статистичною карткою по справі».

Яке саме поніс покарання тоді пан Гордійчук – невідомо, оскільки інформація, яка міститься в матеріалах судових справ, не належить до публічної.

Ці та інші подробиці діяльності одіозного депутата – у розслідуванні Христини Кришихи:

Коментарі