Кримінальна Попелюшка: як вчителька фізкультури перетворилась на впливову бізнесвумен – історія Лесі Софієнко

Кримінальний авторитет Олександр Пстига на прізвисько «Птенець» загинув ще в 1998 році. А його кохана жінка, нині відома як агрорейдерка Леся Софієнко, переїхала до столиці, де стала впливовою бізнес-вумен. Але як співмешканка злодія, що за життя Птенця особливо не вирізнялась на фоні інших жінок кримінального світу, змогла стати настільки успішною?

За відповідями журналісти «СтопКору» звернулись до людини, яка тоді – у бурхливих 90-х – була по інший бік барикади – працювала у правоохоронній системі. Єдиною умовою нашого інтерв’ю була повна анонімність.

«Коли прибрали Птенця, там було 5 чи 6 вбивств одночасно, і його вбивство якось повз пройшло», - згадує співрозмовник.

Виключає наш інкогніто і причетність силовиків до вбивства авторитетного лідера (стиль мовлення оригіналу збережено): «Хто такий опер? Він має жити життям свого ворога. Ми приїжджали до них, бухали разом, а потім я питаюсь: хто у вас тут головний? Хтось відповідає, ми його зранку у відділок і “п**димо”. Потім питаюсь: будеш інфу зливати? Він мені: так. І всьо, ми кращі друзі. Повний порядок, я знаю що відбувається в місті. Наше завдання – їх не прибирати власними руками було. Наше завдання було стукнути їх лобами, щоб вони пострілялись. Так і сталось».

У свою чергу, журналіст-криміналіст Микола Савелєв причетність дружини до вбивства Пстиги заперечує. Каже, їй це було ні до чого. Адже вже у ті часи зв'язки, якими оперувала Леся, були впливовішими за зв’язки кримінального авторитета Пстиги.

Що ж відомо про старт «кар’єри» пані Софієнко?

Леся Софієнко народилась 27 жовтня 1961 року. Дівоче прізвище – Стефанишина. За інформацією, що розповсюджена в мережі, родина Стефанишиних була неблагополучною. Її мати і брат страждали від психічного розладу, що зрештою довело брата до самогубства. За освітою пані Леся – вчитель фізичної культури. Ще до вбивства Пстиги жінка зблизилась з бізнесменом Євгеном Сухіним. Той заборгував віце-президенту товариства «Енерготрансінвест», В'ячеславу Юшті значну суму. Юшту зрештою вбили. А у злочині тоді підозрювали… Лесю Софієнко. Та після 10 діб у Лук'янівському СІЗО Лесю відпустили. Більше питань у правоохоронців до жінки не виникало.

Дізнавайтесь більше про стрімкий злет коханки «Птенця» з відеосюжету Асі Глуцької:

Коментарі