Крихітка на три мільйони доларів: чи притягне ДФС до відповідальності Лесю Софієнко?

Інформацію щодо ухилення любительки елітних автівок і закордонного шопінгу Лесі Софієнко від сплати податків «СтопКор» передав до ДФС ще в березні 2017 року. За нашими підрахунками, вона не доплатила щонайменше три мільйони доларів! На якій стадії знаходиться слідство і чому Софієнко досі не притягнута до відповідальності – дізнавались журналісти «Стоп Корупції».

Коментувати на камеру справу щодо пані Софієнко в державній фіскальній службі України не захотіли. Натомість відправили ось відписку, де підтвердили що досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно громадянки Софієнко здійснюється. Цитуємо документ:
«Повідомляємо, що ГУ ДФС у Львівській області на сьогодні вживаються відповідні заходи щодо виконання вимог ухвали Шевченківського районного суду міста Києва про надання дозволу в рамках кримінального провадження на проведення позапланової перевірки дотримання громадянкою Софієнко Л.С. вимог законодавства України з питань своєчасності, достовірності та сплати податку на доходи фізичних осіб, дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства».

Тобто, аби вручити пані Лесі підозру, потрібно отримати акт позапланової документальної перевірки з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства. Цю перевірку, як запевнили в ДФС України, має проводити ДФС у Львівській області. Адже останнє місце реєстрації пані Лесі – місто Львів. Чи зрушила справа з мертвої точки – дізнайтесь з відеоматеріалу:

Коментарі