Кремль відправив до Севастополя півсотні військових кораблів

Міноборони РФ попередило про те, що до Криму відправились десятки військових кораблів. Стало відомо, з якою метою Кремль відправив флот до анексованого півострова.

Новину передає "Преса України".

У прес-службі Міністерства оборони РФ заявили, що до окупованого півострова Крим було відправлено близько 40 кораблів Чорноморського флоту. Мета – проведення навчань.

"Корабельні екіпажі Чорноморського флоту в пунктах базування в Севастополі займаються питаннями, пов'язаними з повсякденною діяльністю щодо підготовки до дальнього походу, застосування зброї та технічних засобів", - зазначили у відомстві.

Представник флоту капітан 1-го рангу В'ячеслав Трухачов розповів, що буде відпрацьована підготовка кораблів до прийому зброї, плавання в морі, протиповітряна оборона та інші важливі моменти.

"Основними завданнями в 2018 навчальному році для корабельних з'єднань Чорноморського флоту є забезпечення прийому в бойовий склад ЧФ нових кораблів, а також виконання завдань у складі постійного з'єднання ВМФ в Середземному морі", – підсумував капітан.

Додамо, РФ активізувала рух своїх підводних човнів у Північній Атлантиці. У НАТО занепокоїлись з приводу того, що Кремль протестує проти альянсу не лише на суші та у повітрі, а й на морських ділянках.

Коментарі