Кремль серйозно тисне на УПЦ КП в окупованому Криму – кадри

У приміщенні українського кризового медіацентру представили дослідження, яке стосується обмеження прав УПЦ КП в окупованому Криму. Відзначається, що з 46 парафій, які були до окупації, зараз залишилося тільки 8. Кремль просто порушує Міжнародне право.

Вчора в приміщенні українського кризового медіацентру відбулася презентація дослідження "Релігійна окупація: обмеження УПЦ КП в Криму".

На цій презентації експерти розповіли про правопорушення, які були з боку окупаційної влади, повідомляє джерело в YouTube.

Повідомляється, що взагалі все, пов'язане з Україною, почало переслідуватися на півострові. Разом з російським законодавством в Криму поширюється і політика нетерпимості до православних конфесій, які відрізняються від церкви Московського патріархату.

Ситуація ж з Кримською єпархією УПЦ КП і зовсім катастрофічна: РФ стосовно неї зовсім не дотримується норм Міжнародного права. Всього за один рік окупації свою діяльність в Криму припинили 38 з 46 парафій, які належать до УПЦ КП. Зараз їх залишилося тільки 8.

Під час презентації йшлося про те, що російські силовики захоплювали храми в Севастополі, Сімферополі та Перевальному. Інші ж випадки були менш жорсткі. В основному церкви Київського патріархату передавали нібито законним шляхом МП. Відзначається, що дії РФ в Криму щодо УПЦ МП є проявом релігійної дискримінації.

Коментарі