Кремль оголосив ім’я нового куратора “Л/ДНР” – для терористів це може стати початком кінця

Росія призначила "куратором Л/ДНР" Олексія Філатова. Раніше він займав пост високопоставленого посадовця управління президента РФ з прикордонного співробітництва. В Інтернеті почали говорити про те, що Росія зробила вирішальний крок, поставивши його на таку посаду.

Російська Федерація призначила "куратором Л/ДНР" Олексія Філатова, який раніше займався взаєминами з Південною Осетією. І його з недавніх пір підвищили, передає видання "Діалог.UA" з посиланням на джерело.

"Олексій Філатов відтепер буде займатися гуманітарною і політичною взаємодією з "ДНР" і "ЛНР". Крім того, він буде відповідати за взаємодію з Донбасом з питань виборчої кампанії", – сказано в повідомленні.

Варто зазначити, що до цього Філатов офіційно займав пост високопоставленого посадовця управління президента РФ з прикордонного співробітництва. Однак нічим особливим він за цей час не відзначився.

В Інтернеті почали говорити про те, що Росія ставить людину, яка раніше займалася прикордонними справами для того, щоб остаточно вирішити питання з Донбасом. Можливо, вона спробує на офіційному рівні приєднати його частину до своєї території. Проте цілком імовірно, що Кремль і сам втомився від того, що Донбас не може ніяк визначитися.

З огляду на попередні повідомлення про страхітливі провали терористів, Філатову там навряд чи вдасться щось виправити. Швидше за все, Кремль хоче поставити вирішальну крапку в питанні Донбасу. Тим часом в "Л/ДНР" все ще спостерігається ситуація, коли терористи змушують школярів любити велику і могутню "наддержаву".

Коментарі