Кравчук розповів, які особливі права може отримати Донбас, коли закінчиться війна

Донбасу ні в якому разі не можна надавати федералізацію, оскільки тоді Україна перестане бути цілісною. Після закінчення війни регіон може отримати якісь права автономії, якщо на це погодиться весь народ України.

Про це розповів екс-президент України Леонід Кравчук, передає "Діалог.UA".

На його думку, ніяких розмов про федералізацію не може бути, тому що після надання одному регіону таких прав відколються інші регіони – України не буде як такої. Кравчук переконаний, що в будь-яких переговорах з будь-якими країнами ні в якому разі не можна піднімати питання суверенітету, незалежності, цілісності кордонів.

Він зазначив, що українська влада повинна прислухатися до народу Донбасу, і якщо там захочуть отримати якісь риси автономії, то цю автономію варто надати або хоча б винести на всенародне обговорення. Колишній президент впевнений, що після закінчення війни Донбас може отримати право на самостійне управління регіоном, однак питання цілісності, кордонів, поліції, законодавства, армії та міжнародних питань залишаться за Києвом.

На думку Леоніда Кравчука, повернути окуповані території Донбасу недостатньо, лише звільнивши їх від бойовиків російського агресора. Схід України не відійшов від Української держави, проте вона не має контролю над територіями "Л/ДНР", стверджує перший президент.

Коментарі